Тетраксім

Французька вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку та поліомієліту. Першу імунізацію необхідно зробити, починаючи з 3-х місячного віку, а далі вже – погоджуючи з педіатром.

Протипоказання до вакцинації

Також варто звертати увагу на стан здоров’я і ні в якому разі не робити вакцинацію при поганому самопочутті.

Особливо якщо:

  • Чутливість на один з компонентів вакцини;
  • Присутній гостре або хронічне захворювання;
  • Прогресуюча енцефалопатія.

Тетраксім захищає від цих інфекцій!

Дифтерія – це складне інфекційне захворювання, яке в основному вражає ротоглотку і гортань. Ця інфекція може легко передаватися повітряно-крапельним шляхом, тому заразитися не складає труднощів. А своєчасна вакцинація допомагає виробити стійкий імунітет.

Кашлюк – повітряно-крапельна бактеріальна інфекція, яка характеризується нападів кашлю. Коклюш дуже небезпечний, особливо для діток до 2-х років.

Правець – гостре інфекційне захворювання, яке впливає на нервову систему і супроводжується судомами. До речі, імунітет не розвивається навіть після перенесення хвороби. Для свого ж спокою і захисту краще зробити вакцинацію.

Поліомієліт – дитячий спинномозковий параліч (гостре інфекційне захворювання). При зараженні починають розвиватися патології нервової системи. Захворювання не завжди можна відразу діагностувати симптоматично, що ускладнює завдання.

Вакцинація – це хороша профілактика!

Важлива складова нашого здоров’я – це проведення вакцинації. І кожен батько відповідає за нове життя, за своє маля і за його щасливе життя. Перед вакцинацією обов’язково проконсультуйтеся зі своїм педіатром і поставте всі Ваші запитання!

Подумайте про здоров’я Вашої дитини.

Зв’яжиться з нашим педіатром і отримайте консультацію!