Літо, фрукти і глисти…

За різними даними глистной інвазією страждає до 75% населення планети …
На жаль, цій проблемі не приділяється достатньої кількість належної уваги – а проблема, насправді, дуже масова, актуальна і злободенна.
Гельмінти НЕБЕЗПЕЧНІ !!!
І не тільки своїм «паразитарним» (в прямому сенсі цього слова) характером і його негативним впливом на органи і системи організму, а й відходами своєї життєдіяльності, які виділяються в середовище проживання, т. Е. Прямо в наш організм. Виробляються токсини впливають на центральну нервову систему, печінку, серце та інші органи людини, ушкоджують тканини і судини, навантажують імунну систему, пробиваючи пролом в її захисні властивості.
Паразити, глисти, вважаються винуватцями появи таких хронічних захворювань як: дерматити, цукрові діабет, панкреатити, коліти, холецистити, а при тривалому «проживанні» в організмі можуть ставати навіть причиною виникнення вторинних імунодефіцитів.
Серед основних способів зараження людини гельмінтами виділяють харчової та контактний.
Найбільш часто цієї хвороби піддаються діти. Причин цього безліч: брудні руки в роті, будівельні роботи в пісочницях, контакти з тваринами, поїдання немитих овочів і фруктів, контакти із зараженою людиною.
Пік захворюваності припадає саме на спекотні місяці – температури понад 25оС оптимальні для швидкого розмноження гельмінтів.
Проявляються симптоми хвороби будуть безпосередньо залежати від стадії розвитку паразитів.
Варто задуматися і якщо людина починає часто хворіти різними вірусними або інфекційними захворюваннями. Пояснення просте – зросла токсична навантаження на організм вплине на імунну систему.
Підвищена стомлюваність, дратівливість, сонливість також можуть бути симптомами зараження.
Дану проблему неможливо лікувати самому! Видів паразитів дуже багато, і їх знає «в обличчя» тільки фахівець, і знає як з ними боротися. КОЖЕН з нас схильний до цієї проблеми і потрібно вчасно її виявити, т. К. Боротися з нею займе тривалий період.
У медичному центрі «Полі-Клініка» є фахівці, які консультують пацієнтів з проблемою гельмінтозу. Дитячий фахівець Кравець Тетяна Віленівна, дорослий – Каменчук Олексій Миколайович.