Видалення родимок на обличчі радіохвильовим методом – швидкий, ефективний і безпечний спосіб позбутися від доброякісних новоутворень. Альтернативне назва радіохвильової хірургії – радіоніж або радіоскальпель. Устаткування призначене для усунення родимок, кондилом, бородавок і інших шкірних дефектів.

Радіохвильове видалення новоутворень не травмує шкіру. Випромінювані апаратом високочастотні хвилі випаровують тканину новоутворення з точністю до мікронів. В процесі усунення новоутворення пацієнт не відчуває болю. Ризик ускладнень і запалень відсутня. Реабілітація триває мінімальний час і практично не обмежує звичне життя.

Пацієнтів МЦ «Полі-Клініка» привертає адекватна ціна на видалення радіоскальпелем новоутворень, в тому числі родимок, папілом, бородавок. Пухлини усуваються в будь-яких місцях. Важкодоступні місця – не виняток. Незалежно від зони обробки, апарат забезпечує чудовий естетичний результат і не залишає помітних слідів у вигляді рубців.


Видалення шкірних новоутворень проводить лікар хірург, кандидат медичних наук Бондаренко Юлія Ігорівна за попереднім записом в день візиту до фахівця. Вартість видалення – від 275 грн.