Ультразвуковая диагностика

УЗИ - широко распространенный и доступный метод диагностики.

Ультразвуковое исследование является доступным методом диагностики, который применяется для скрининга. В таких ситуациях, когда заболевание и жалоб у пациента еще нет, для ранней доклинической диагностики следует применять именно УЗИ.

Області застосування ультразвуку в медицині надзвичайно широкі. У діагностичних цілях його використовують для виявлення захворювань органів черевної порожнини та нирок, органів малого таза, щитовидної залози, молочних залоз, серця, судин, в акушерській і педіатричній практиці.

Також УЗД застосовується як метод діагностики невідкладних станів, що вимагають хірургічного втручання, таких як гострий холецистит, гострий панкреатит, тромбоз судин і ін.

УЗД є переважним методом діагностики при обстеженні під час вагітності, тому що рентгенівські методи дослідження можуть завдати шкоди плоду.

Додаткове обмеження для УЗД – це зайва вага і / або метеоризм, що заважає проведенню ультразвукових хвиль.

Протипоказання до УЗД
Протипоказань до ультразвукового дослідження немає. УЗД є методом вибору для діагностики патологічних станів під час вагітності. УЗД не має променевим навантаженням, його можна повторювати необмежену кількість разів.
У Медичному Центрі «Полі-Клініка» на Дарниці Ви можете пройти практично будь-яке обстеження у фахівця ультразвукової діагностики в зручний час.

Цены на УЗИ по ссылкой у розділі “Діагностика”

044 543-66-33
098 201-00-04
050 067-88-98