💯% знижка на першу процедуру!
♨️ П’яткова шпора (п’яткова ентезопатія, підошовний фасциит) – хворобливі відчуття по поверхні стопи.

🏥 Найчастіше (близько 60% випадків) біль локалізується в місці прикріплення підошовної фасції до п’яткової кістки і посилюється під час ходьби при настанні на п’яту. У 40% випадків хворобливі відчуття в п’яті можуть поєднуватися з болем по внутрішній або зовнішній поверхні стопи, під основою пальців, або ж біль в цих областях може бути без болю в п’яті.
🏥 Серед фізіо-процедур найбільш ефективним методом є ударно-хвильова терапія (УВТ). В основі методу – вплив низькочастотних імпульсних хвиль в осередку патологічного процесу, що сприяє стимуляції обміну речовин, посиленню кровообігу, відновлення пошкоджених тканин, прискоренню їх загоєння, і, як наслідок, усунення напруги підошовної фасції і укорочення литкових м’язів.
🏥 При п’яткової шпорі УВТ призначають курсом 5-8 процедур з періодичністю 4-7 днів для хворої кінцівки; в деяких випадках можлива завершальна процедура і для іншої.

🏥 В МЦ «Полі-Клініка» до кінця 2020 року діє акція: при призначенні УВТ 👩‍⚕️ після консультації ортопеда-травматолога Орлик Тетяни Василівни, перша процедура зі 💯% знижкою.


Телефони для запису:
☎️ 044-543-66-33
☎️ 050-067-88-98
☎️ 098-201-00-04