Київ, Дарницький бульвар 5 Пн.-Пт.: 08:00-18:00, Сб.: 08:00-15:00 098 201 0004

Діагностика в Поліклініці на Дарниці

Діагностика - одне з найважливіших напрямків сучасної медицини - завдяки використанню спеціалізованого обладнання та лабораторних тестів можна на ранній стадії виявити і вилікувати багато захворювань.

У Поліклініці на Дарниці застосовуються такі види діагностики:

В рамках лабораторних аналізів ми співпрацюємо з лабораторіями в Києві. Пропонуємо широкий спектр аналізів.

Ультразвукова діагностика

Ультразвук надає неоціненні послуги в області основних діагностичних досліджень черевної порожнини. Це простий, доступний і абсолютно безболісний діагностичний тест. Ультразвукові хвилі поглинаються або відбиваються нашим тілом, що дає чорно-сіре або кольорове зображення на моніторі апарату. Обстеження триває від декількох хвилин до години.

Переваги ультразвукового дослідження

Завдяки ультразвуку можна оцінити форму, розмір і внутрішню частину органу, а також анатомічна простір і можливі патології. Ви також можете спочатку знати стать дитини. Під час ультразвукового дослідження, серед іншого, може бути перевірено стан печінки, жовчного міхура і жовчних проток, нирок, підшлункової залози, селезінки, аорти і великих судин, сечового міхура і простати, а також матки.

Крім того, спеціальне ультразвукове сканування з використанням методу Доплера допомагає визначити, чи в нормі кровотік в судинах і серці. Завдяки відбитим від еритроцитів ультразвуковим хвилям можна оцінити кровоток у судинах верхніх і нижніх кінцівок, в судинах черевної порожнини, в сонних артеріях.

Підготовка до процедури:

До УЗ-дослідження потрібно підготуватися, в залежності від того, до якої частини тіла воно буде ставитися. Наприклад, в разі ультразвукового дослідження сечового міхура важливо утриматися від сечовипускання перед дослідженням, щоб оцінити орган. Якщо ми йдемо на УЗД черевної порожнини, за 6 годин до обстеження слід утриматися від їжі і води. При записи на обстеження завжди запитуйте, як підготуватися.

Загальна УЗД

В ході цього обстеження оцінюються органи черевної порожнини. Ви також можете перевірити сечоводи і сечовий міхур - потовщення, зміни слизової оболонки, відкладення, пухлини і інфільтрати.

Перед обстеженням проконсультуйтеся з лікарем про спосіб приготування і дотримуйтесь всіх рекомендацій.

Гінекологічне УЗД

Гінекологічне УЗД можна проводити двома способами: датчиком через черевну стінку або вагінальним датчиком. Перший тип тесту зазвичай використовується для молодих жінок. Необхідною умовою дослідження репродуктивного органу через черевну стінку є максимальне наповнення сечового міхура. Для цього за годину до планового обстеження слід випити 1-1,5 л негазованої води і не мочитися.

Ультразвукове дослідження з вагінальним датчиком стало звичайною справою в гінекологічних кабінетах. Оцінюються тазові структури, репродуктивний орган і сечовий міхур. Його використовують для виявлення міоми матки, патологічних змін придатків і сечового міхура. Він також використовується для контролю овуляції під час лікування безпліддя.

Обстеження абсолютно безболісно і нешкідливо, і його можна проводити скільки завгодно раз.

Акушерська УЗД

Акушерська УЗД або УЗД при вагітності - мета даного виду УЗД підтвердити вагітність після позитивного результату тесту на вагітність і з'ясувати, чи правильно розташована вагітність (всередині матки), а також виявити будь-які відхилення в розвитку плода.

Ортопедичне УЗД

Ультразвукове дослідження опорно - рухової системи в даний час є ключовим діагностичним методом візуалізації м'яких тканин, тобто спільне, зв'язки і м'язові структури. Як при гострих станах після травм, так і при хронічних захворюваннях дослідження дає неоціненні рекомендації щодо методів лікування. Найчастіше досліджуються синовіальні простору колінного суглоба, пателлофеморальний суглоб, зв'язки і сухожилля коліна, підколінної ямка і меніск. Ультразвук стопи охоплює дорсальну сторону - зв'язки і сухожилля стопи, а подошвенную сторону - кістки, сухожилля, нерви, зміни м'яких тканин, так звані п'яткова шпора. Також в стопі діагностується ахіллове сухожилля.

Також часто досліджують тазостегновий суглоб і його околиці: ексудат, гематоми, патології синовіальної оболонки, обриси кістки, хрящів і сухожиль. На відміну від інших тестів, ультразвук повністю безпечний, тому що не використовує іонізуюче випромінювання.

УЗД дітей (від 5 років)

Проведення ультразвукового дослідження у дітей спрямоване на виявлення ранніх патогенних змін і змін у розвитку. Найбільш поширені види обстеження - це транстрогенное дослідження головного мозку, черевної порожнини, щитовидної залози, сосків, шиї, яєчок, м'яких тканин і тазостегнових суглобів.

Огляд органів черевної порожнини дозволяє оцінити стан органів черевної порожнини і поставити діагноз на момент обстеження. Найбільш важливими діагностичними точками є: печінка, сечовий міхур і жовчні протоки, підшлункова залоза, селезінка, шлунково-кишковий тракт, нирки і наднирники, лімфатичні вузли, органи малого тазу і сечовий міхур.

Деякі види УЗД які ви можете пройти в Поліклініці на Дарниці за направленням лікаря або самостійно:

 • УЗД черевної порожнини
 • УЗД щитовидної і паращитовидних залоз
 • УЗД передміхурової залози
 • УЗД нирок
 • УЗД сечовивідної системи
 • УЗД органів малого таза
 • УЗД молочних залоз
 • УЗД суглобів
 • УЗД лімфатичних вузлів
 • УЗД м'яких тканин
 • УЗД слинних залоз
 • Фолікулометрія
 • УЗД дітям від 5 років

Лабораторні аналізи

Лабораторні тести дозволяють оцінити стан здоров'я пацієнта і прогресування захворювання до появи симптомів. У Медичному центрі «поліклініка» на Дарниці ми проводимо широкий спектр лабораторних досліджень у співпраці з провідними лабораторіями Києва.

Забір матеріалів для лабораторних досліджень в Поліклініці проводиться з понеділка по суботу з 08:00 до 11:00, в порядку живої черги (попередній запис не потрібно).

У «Поліклініці на Дарниці» приймає лікарі-УЗД:

Вапнічна Ірина - лікар УЗД, стаж 25 років

Потій Валерій - лікар УЗД, стаж 19 років


Будь ласка, зв'яжіться з нашою установою, щоб організувати ваш візит до лікаря УЗД в зручний час без черг і очікувань.

Записатися на прийом до лікаря УЗД в «Поліклініці на Дарниці» можна по телефонами: +38 044 543 66 33; +38 098 201 00 04; +38 050 067 88 98

Запис на Консультацію

  Останні публікації

  Остеопатія - що це?

  Остеопатія - що це?

  Остеопатія - це область клінічної медицини, що включає надання медичної...

  детальніше
  УРА! ШКОЛА і ПЕРШИЙ КЛАС!

  УРА! ШКОЛА і ПЕРШИЙ КЛАС!

  Саме час подумати про довідку для будь-якого малюка. Дитина готується до...

  детальніше
  Про що говорить стан шкіри, волосся і нігтів

  Про що говорить стан шкіри, волосся і нігтів

  Зміна рівня гормонів при порушенні функції щитовидної залози відбивається...

  детальніше
  ukУкраїнська