Київ, Дарницький бульвар 5 Пн.-Пт.: 08:00-18:00, Сб.: 08:00-15:00 098 201 0004

Андролог в поліклініці на Дарниці

Лікар-андролог займається діагностикою та лікуванням захворювань і патологій чоловічої сечостатевої системи. Це фахівець, до якого найчастіше звертаються з імпотенцією, еректильною дисфункцією (зниженням потенції), сексуальними розладами (різними порушеннями в нормального сексуального життя чоловіка), чоловічим безпліддям, із захворюваннями передміхурової залози.

Андролог також займається і проблемами затримки статевого розвитку у хлопчиків, захворюваннями, що передаються статевим шляхом, захворюваннями сечівника (уретрит, запалення головки та крайньої плоті статевого члена - баланопостит, звуження крайньої плоті - фімоз та ін.). Лікар андролог спеціалізується на тих же патологічних станах, які лікує сексолог, уролог, дерматовенеролог, ендокринолог, хірург виключно у чоловіків.

Сьогодні, у зв'язку з погіршення екологією, зростаючим темпом життя і постійними стресами, чоловіки все більше страждають розладами статевих органів. Психологічні та соціальні бар'єри часто заважають звернутися до лікаря. Захворювання розвиваються, що може привести до різних патологій і навіть до чоловічого безпліддя.

Своєчасне звернення до фахівця в МЦ «Полі-Клініка» - це якісно проведена діагностика, індивідуальний підхід і висококваліфіковане лікування, а також повна конфіденційність.

Лікар МЦ «Полі-Клініка» надає професійну допомогу, допомагає розібратися в проблемі і гідно вийти з будь-якої, навіть найскладнішої ситуації.

Наш уролог-андролог надає наступні послуги:

 • медикаментозне лікування еректильної дисфункції
 • лікування хронічного простатиту
 • лікування специфічних і неспецифічних уретритів, циститів
 • лікування чоловічого безпліддя
 • лікування доброякісної гіперплазії передміхурової залози (аденоми простати)
 • лікування чоловічого клімаксу

Уролог-андролог МЦ «Полі-Клініка» - професіонал, вміє знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта і заслужити його повна довіра, так необхідне при спілкуванні лікаря і пацієнта для вирішення делікатних проблем.

Записатися на прийом до андролога в «Поліклініці на Дарниці» можна по телефонами: +38 044 543 66 33; +38 098 201 00 04; +38 050 067 88 98

Запис на Консультацію до Андролога

  Останні публікації

  Вакцинація - отримайте відповіді на питання

  Вакцинація - отримайте відповіді на питання

  Відповісти на багато питань по вакцинації дорослого або дитини може на...

  детальніше
  Бореліоз або хвороба Лайма

  Бореліоз або хвороба Лайма

  Бореліоз або хвороба Лайма - це інфекційне захворювання, яке викликається...

  детальніше
  Плануєте відпустку? - Перевірте здоров'я

  Плануєте відпустку? - Перевірте здоров'я

  Вже скоро багато хто планує відпустку на травневі свята, і щоб вона не була...

  детальніше
  ukУкраїнська