Київ, Дарницький бульвар 5 Пн.-Пт.: 08:00-17:00, Сб.: 08:00-15:00 098 201 0004

Урологія в поліклініці на Дарниці

Дослівний переклад слова «урологія» звучить як «наука про сечі». Якщо сеча утворюється в нирках, то для лікування необхідний нефролог - фахівець по нирках, а точніше, нирковим клубочків - нефрон. Різниця меду цими фахівцями в медицині настільки ж велика, як у невропатолога з психіатром. Нефролог - це терапевт, який отримав вузьку спеціалізацію, тоді як уролог займається хірургічним лікуванням.

Наука урологія відома давно. Ще Гіппократ визначав за кольором сечі стан організму людини. В даний час урологи займаються лікуванням сечовивідної системи, включаючи статеві органи. Це пов'язано не з тим, що органи освіти і виділення сечі розташовані з анатомічною близькістю від статевих, але загальним їх походженням: з одного листка ембріона. Тому багато інфекцій, що передаються статевим шляхом, відображаються на сечовивідних протоках. І навпаки, запалення сечової системи не проходить ізольовано, в тій чи іншій мірі страждають репродуктивні органи.

Крім чоловічого безпліддя, урологи вивчають проблему чоловічого клімаксу. Він відрізняється від жіночого, своїми проявами, але, по суті, є точно таким же станом. Тобто перехідним віковим періодом закінчення дітородної функції. Пацієнти продовжують вести статеве життя, але дітей у них уже бути не може. Анатомічно це проявляється аденомою простати. У кожного чоловіка клімакс протікає індивідуально. Важливо не допустити переродження доброякісної аденоми в злоякісну пухлину.

Сучасна урологія займається лікуванням як чоловіків, так і жінок.

У «Полі-Клініки» веде прийом лікар уролог, на прийомі у якого ви можете крім консультації та УЗД, отримати лікувальні рекомендації та пройти процедури.

Записатися на прийом до уролога в «Поліклініці на Дарниці» можна по телефонами: +38 044 543 66 33; +38 098 201 00 04; +38 050 067 88 98

Запис на Консультацію

  Останні публікації

  Герпес: причини, симптоми, лікування

  Герпес: причини, симптоми, лікування

  Герпес - це захворювання вірусного типу, що виявляється у вигляді інфекції,...

  детальніше
  П'яткова шпора

  П'яткова шпора

  Підошовний фасциит (п'яткова ентезопатія, п'яткова шпора) - хворобливі...

  детальніше
  АКЦІЯ!!! УЗД щитовидної залози

  АКЦІЯ!!! УЗД щитовидної залози

  УЗД Щитовидної залози АКЦІЯ!!! 100% знижки!!! Медичний центр «Полі-Клініка»...

  детальніше
  ukУкраїнська