Київ, Дарницький бульвар 5 Пн.-Пт.: 08:00-18:00, Сб.: 08:00-15:00 098 201 0004

Урологія в поліклініці на Дарниці

Дослівний переклад слова «урологія» звучить як «наука про сечі». Якщо сеча утворюється в нирках, то для лікування необхідний нефролог - фахівець по нирках, а точніше, нирковим клубочків - нефрон. Різниця меду цими фахівцями в медицині настільки ж велика, як у невропатолога з психіатром. Нефролог - це терапевт, який отримав вузьку спеціалізацію, тоді як уролог займається хірургічним лікуванням.

Наука урологія відома давно. Ще Гіппократ визначав за кольором сечі стан організму людини. В даний час урологи займаються лікуванням сечовивідної системи, включаючи статеві органи. Це пов'язано не з тим, що органи освіти і виділення сечі розташовані з анатомічною близькістю від статевих, але загальним їх походженням: з одного листка ембріона. Тому багато інфекцій, що передаються статевим шляхом, відображаються на сечовивідних протоках. І навпаки, запалення сечової системи не проходить ізольовано, в тій чи іншій мірі страждають репродуктивні органи.

Крім чоловічого безпліддя, урологи вивчають проблему чоловічого клімаксу. Він відрізняється від жіночого, своїми проявами, але, по суті, є точно таким же станом. Тобто перехідним віковим періодом закінчення дітородної функції. Пацієнти продовжують вести статеве життя, але дітей у них уже бути не може. Анатомічно це проявляється аденомою простати. У кожного чоловіка клімакс протікає індивідуально. Важливо не допустити переродження доброякісної аденоми в злоякісну пухлину.

Сучасна урологія займається лікуванням як чоловіків, так і жінок.

У МЦ «Полі-Клініка» веде прийом лікар уролог Тачко Олександр, на прийомі у якого ви можете крім консультації та УЗД, отримати лікувальні рекомендації та пройти процедури.

Записатися на прийом до уролога в «Поліклініці на Дарниці» можна по телефонами: +38 044 543 66 33; +38 098 201 00 04; +38 050 067 88 98

Популярні послуги

Андролог

Діагностика та лікування захворювань і патологій чоловічої сечостатевої системи. Найчастіше звертаються з імпотенцією, еректильною дисфункцією (зниженням потенції), сексуальними розладами (різними порушеннями в нормального сексуального життя чоловіка), чоловічим безпліддям, із захворюваннями передміхурової залози.

Детальніше

Запис на Консультацію

  Останні публікації

  Цистит. Інстиляція як метод лікування

  Цистит. Інстиляція як метод лікування

  Інстиляція сечового міхура є терапевтичної методикою, яка ґрунтується на...

  детальніше
  Ендоскопія в отоларингології: основні показання

  Ендоскопія в отоларингології: основні показання

  Ендоскопія - сучасний, безпечний і високоінформативний спосіб діагностики....

  детальніше
  Видалення родимок на обличчі радіохвильовим методом

  Видалення родимок на обличчі радіохвильовим методом

  Видалення родимок на обличчі радіохвильовим методом - швидкий, ефективний і...

  детальніше
  ukУкраїнська