Київ, Дарницький бульвар 5 Пн.-Пт.: 08:00-18:00, Сб.: 08:00-15:00 098 201 0004

Радіохвильова хірургія в Києві

Радіохвильове видалення - це безкровна операція, шляхом впливу на тканини високочастотних радіохвиль. Як хірургічного інструменту використовується радіоскальпель, який розсікає тканини і випаровує клітини новоутворення. При цьому не травмує навколишні тканини, і не утворюється кровотеча.

На видалення, наприклад бородавки, радіохвильовим методом, потрібно не більше 20 хвилин, після чого пацієнт відправляється додому. Кілька днів правильного догляду за раною після операції дає прекрасні результати і не залишає шрами.

Радіохвильовий метод застосовується для деструкції будь-яких доброякісних утворень множинного і одиничного характеру і на будь-яких ділянках тіла. Найбільш ефективно радіохвильове видалення бородавок на стопі, пальцях рук і навіть на обличчі

Переваги методу радіохвильового видалення бородавок

Висічення доброякісних утворень радіоскальпелем - безпечний метод боротьби з родимками, папіломами, невусами, невеликими жировиками і рубцями. Процедура проходить безболісно, під місцевою анестезією, в одне відвідування. При дотриманні всіх рекомендацій хірурга, досягається відмінний косметологічний ефект.

Радіохвильова хірургія є часто найкращим методом видалення новоутворень на обличчі!

Радіохвильовий метод не займає багато часу і не викликає хворобливих відчуттів, що дозволяє проводити процедури дітям. Щоб провести видалення дитині за допомогою радіоскальпеля, досить пройти первинний огляд у дерматолога. Під час операції доза випромінювання мала, тому потенційна небезпека для дитячого організму відсутня.

Радіохвильове видалення (радіохвильова хірургія, РВХ) - атравматична і безкровна методика, що дозволяє проводити різні хірургічні втручання найбільш комфортним для пацієнта чином. Принцип дії, що використовується в радіохвильової хірургії (РВХ) - застосування спеціального хірургічного електрода, що випромінює високочастотні хвилі, які сприяють виділенню тканинами тепла на шляху впливу електрода. Таким чином, клітини, які зазнали радіохвильовому випромінювання, випаровуються, виходить розріз.

Методика радиоволнового лікування значно спрощує і прискорює хірургічне вплив. Це дозволяє застосовувати лікування радіохвильовим методом в різних областях медицини: хірургії, оториноларингології, гінекології, дерматології та ін.

Протипоказань для лікування радіохвильовим методом практично немає!

Для радіохвильового лікування дуже мало протипоказань.

Основне - наявність кардіостимулятора. У такому випадку лікар запропонує вам процедуру, альтернативне видалення радіохвильовим методом. У кожному індивідуальному випадку лікар роз'яснює пацієнту методику і умови лікування. Радіохвильова хірургія (РВХ) - це сучасний, малотравматичні метод для проведення різних хірургічних втручань.

Показання для проведення радіохвильового лікування:

 • Даний метод використовується для видалення радіохвильовим методом новоутворень шкіри і підшкірної клітковини, а також, м'яких тканин (невуси, родимки, папіломи, кондиломи та ін.)
 •  Використовується для видалення радіохвильовим методом різних шрамів або шліфування шкіри обличчя і тіла
 •  Для лікування гострих кондилом, що виникають на статевих органів, для пластики вуздечки статевого члена і т.д.
 • При лікуванні хропіння, зупинки кровотечі, видалення новоутворень, лікуванні хронічних запальних захворювань (риніту, тонзиліту), невеликих пластичних операціях.
 • Так як за допомогою цього методу можливо атравматичного і безпечне лікування багатьох захворювань шийки матки, зовнішніх статевих органів. Метод застосовується навіть у родили жінок, так як після втручання тканини гояться без утворення рубців.
 • Радіохвилі використовуються для деструкції в проктології, а саме анальних сосочків, бахромок, папілом

Радіохвильова хірургія, відноситься до хірургії одного дня і є гарантією безпечного і якісного лікування різних захворювань. Методи радіохвильової хірургії мають ряд позитивних якостей, до яких належать не тільки безпеку і ефективність, але і безкровність, загоєння післяопераційних ран з хорошим косметичним ефектом, безболісний післяопераційний період, можливість взяття якісного зразка для гістологічного дослідження.

Запис на Консультацію

  Останні публікації

  Цистит. Інстиляція як метод лікування

  Цистит. Інстиляція як метод лікування

  Інстиляція сечового міхура є терапевтичної методикою, яка ґрунтується на...

  детальніше
  Ендоскопія в отоларингології: основні показання

  Ендоскопія в отоларингології: основні показання

  Ендоскопія - сучасний, безпечний і високоінформативний спосіб діагностики....

  детальніше
  Видалення родимок на обличчі радіохвильовим методом

  Видалення родимок на обличчі радіохвильовим методом

  Видалення родимок на обличчі радіохвильовим методом - швидкий, ефективний і...

  детальніше
  ukУкраїнська